0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe UEFA Europa League Qualification
SK Slovan Bratislava
-
-
Olympiakos Piraeus FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FC Slovacko
۰
۰
Fenerbahce SK
inprogress
۲۱:۳۰
Partizan Belgrade
-
-
AEK Larnaca
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
HJK Helsinki
۱
۰
NK Maribor
Finished
۲۰:۳۰
F91 Dudelange
۰
۰
Malmo FF
inprogress
۲۲:۳۰
FC Zurich
۲
۰
Linfield FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Europe UEFA Europa Conference League Qualification
Royal Antwerp FC
۱
۰
Lillestrom SK
inprogress
۲۲:۰۰
FC Basel
۱
۱
Brondby I.F.
inprogress
۲۱:۳۰
AZ Alkmaar
-
-
Dundee United FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
SK Rapid Wien
-
-
PFC Neftchi Baku
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Panathinaikos
۰
۰
SK Slavia Praha
inprogress
۲۲:۰۰
CFR 1907 Cluj
۱
۰
Shakhtyor Soligorsk
inprogress
۲۱:۳۰
Istanbul Basaksehir FK
۰
۰
Breidablik Kopavogur
inprogress
۲۲:۱۵
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
۰
۰
APOEL Nicosia FC
Finished
۱۸:۰۰
FC Twente
۲
۱
FK Cukaricki Stankom
inprogress
۲۱:۳۰
KI Klaksvík
۰
۰
KF Ballkani
inprogress
۲۲:۳۰
Gil Vicente
-
-
Riga FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
BSC Young Boys Bern
-
-
KuPS Kuopio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Aris Thessaloniki
۰
۰
Maccabi Tel-Aviv
inprogress
۲۲:۳۰
Hapoel Beer-Sheva
۰
۰
FC Lugano
inprogress
۲۱:۳۰
Kisvarda FC
-
-
Molde FK
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FK Shkendija 79
۰
۰
AIK
inprogress
۲۲:۳۰
Tobol Kostanay
۱
۱
HSK Zrinjski Mostar
Finished
۱۸:۳۰
KKS Lech Poznan
-
-
Vikingur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Djurgardens IF
۲
۱
Sepsi Sfantu Gheorghe
inprogress
۲۱:۳۰
FCSB
۱
۰
DAC Dunajska
inprogress
۲۲:۰۰
Hibernians Paola FC
۰
۰
Rigas Futbola Skola
inprogress
۲۲:۳۰
Torku Konyaspor
۱
۲
FC Vaduz
inprogress
۲۱:۳۰
Universitatea Craiova
۱
۰
Zorya Luhansk
inprogress
۲۲:۰۰
Sligo Rovers FC
۰
۰
Viking Stavanger
inprogress
۲۲:۳۰
St Patrick's Athletic
-
-
PFC CSKA Sofia
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
PFC Levski Sofia
۰
۰
Hamrun Spartans FC
inprogress
۲۲:۳۰
CS Petrocub
۱
۲
MOL Fehervar FC
inprogress
۲۱:۳۰
RSC Anderlecht
۰
۰
Paide Linnameeskond
inprogress
۲۲:۳۰
Rakow Czestochowa
۱
۰
FC Spartak Trnava
Finished
۲۰:۳۰
  South America Copa Libertadores
Palmeiras
۱
۰
Atletico Mineiro
Finished
۰۵:۰۰
Talleres de Cordoba
۰
۱
Velez Sarsfield
Finished
۰۵:۰۰
  Qatar Stars League
Al Arabi
۱
۰
Al-Rayyan
inprogress
۲۱:۱۰
Al-Ahli Doha
۱
۱
Al Duhail
Finished
۱۹:۰۰
  Uzbekistan Super League
Navbahor
۲
۰
Surkhon Termez
Finished
۱۹:۳۰
FC Olimpik Tashkent
۱
۱
FK Kokand 1912
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Samarqand
۱
۲
Sogdiyona Jizzax
Finished
۱۸:۳۰
  England League Cup
West Bromwich Albion FC
-
-
Sheffield United FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  South America Copa Sudamericana
Ceara CE
۲
۲
Sao Paulo FC
Finished
۰۲:۴۵
  Australia NPL Youth Western Australia
Sorrento U20
۱
۱
Inglewood United U20
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
GBK Kokkola
۲
۰
VIFK Vaasa
Finished
۲۰:۰۰
  World FIFA U20 World Cup Women
New Zealand U20 (W)
۱
۱
Mexico U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Spain U20 (W)
۰
۰
Brazil U20 (W)
Finished
۰۳:۳۰
Costa Rica U20 (W)
۱
۳
Australia U20 (W)
Finished
۰۶:۳۰
Ghana U20 (W)
-
-
USA U20 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  United States USL Championship
San Diego Loyal
۱
۰
Monterey Bay
Finished
۰۶:۳۰
Miami FC
۱
۲
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۳:۳۰
San Antonio FC
۲
۱
Loudoun United FC
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Serie B
Chapecoense SC
۲
۲
Novorizontino SP
Finished
۰۲:۳۰
Criciuma EC
۰
۰
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۵:۰۰
Nautico Capibaribe
۲
۱
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Sydney Olympic (W)
۱
۲
Manly Utd (W)
Finished
۱۳:۴۵
  Argentina Reserve League
Newells Old Boys Reserves
۲
۰
CA River Plate Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Boca Juniors Reserves
۳
۰
Racing Club de Avellaneda Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Sportivo Italiano Reserves
۱
۱
General Lamadrid Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Barracas Central Reserves
۰
۳
Rosario Central Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Deportivo Riestra Reserves
۲
۱
Almagro Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Argentino Merlo Reserves
۰
۲
Puerto Nuevo Reserves
Finished
۱۹:۳۰
San Martin Burzaco Reserves
۱
۰
Leandro N. Alem Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Ferro Carril Oeste Reserves
۲
۰
Villa Dalmine Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Quilmes Reserves
۰
۰
CA Brown de Adrogue Reserves
inprogress
۱۶:۳۰
Tristan Suarez Reserves
۰
۰
Temperley Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
CA San Telmo Reserves
۰
۰
Chacarita Juniors Reserves
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Argentino Quilmes Reserves
۰
۱
UAI Urquiza Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Club Comunicaciones Reserves
۰
۰
CA San Miguel Reserves
inprogress
۲۳:۰۰
CA Aldosivi Reserves
۲
۱
Godoy Cruz Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Los Andes Reserves
۰
۰
CA Fenix Pilar Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
CA Colegiales Reserves
۱
۱
Defensores Unidos Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Egypt Premier League
El Ismaily Sporting Club
۱
۰
Al Ittihad Al Sakandary
inprogress
۲۱:۰۰
  Jordan Jordan League
Moghayer Al Sarhan
۰
۱
Al Salt
inprogress
۲۲:۰۰
Al Hussein
۲
۱
Ma'an
Finished
۱۹:۳۰
  Poland 1. Division
Chojniczanka Chojnice
۱
۱
Stal Rzeszow
Finished
۲۰:۳۰
Termalica BB Nieciecza
۳
۱
Chrobry Glogow
Finished
۲۰:۳۰
KS Ruch Chorzow
-
-
Gornik Leczna
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Guatemala Liga Nacional
Guastatoya
۰
۰
Deportivo Mixco
Finished
۰۱:۳۰
CSD Comunicaciones
۱
۰
Club Xelaju
Finished
۰۴:۳۰
Antigua Guatemala
۰
۳
CSD Municipal
Finished
۰۶:۳۰
Xinabajul
۱
۱
Achuapa FC
Finished
۰۲:۳۰
  Honduras Liga Nacional
Motagua
۲
۲
Vida
Finished
۰۵:۳۰
CD Marathon
۱
۲
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۶:۰۰
CD Honduras Progreso
۲
۲
Olancho
Finished
۰۵:۴۵
CD Victoria
۴
۰
Lobos UPNFM
Finished
۰۵:۳۰
CD Real Sociedad
۲
۱
Real Espana
Finished
۰۱:۳۰
  Panama Liga Prom
Alianza Panama Reserves
۰
۲
Tauro FC Reserves
Finished
۱۸:۳۰
San Francisco FC Reserves
۰
۱
SD Panama Oeste
Finished
۰۴:۳۰
Atletico Chiriqui B
۱
۲
Herrera Reserves
Finished
۰۲:۳۰
UMECIT
۳
۰
CD Centenario
Finished
۰۱:۳۰
  Bolivia LFPB
Atletico Palmaflor Vinto
۲
۱
Blooming
Finished
۰۲:۳۰
Bolivar
۳
۰
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۴:۴۵
  Armenia Premier League
FC Ararat Yerevan
۰
۲
FC Ararat-Armenia
Finished
۲۰:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Alebrijes Oaxaca
۲
۲
Mineros De Zacatecas
Finished
۰۲:۳۰
Cimarrones de Sonora
۲
۱
Leones Negros Guadalajara
Finished
۰۶:۳۵
Venados Merida FC
۱
۱
Dorados
Finished
۰۴:۳۵
  Guatemala Primera Division
Sacachispas Chiquimula
۰
۱
Chimaltenango FC
Finished
۰۶:۳۰
Juventud Pinulteca FC
۱
۰
CSD Comunicaciones B
Finished
۰۲:۱۵
Aurora FC
۲
۰
Deportivo Barberena FC
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Sanarate
۳
۰
Mictlán
Finished
۰۱:۳۰
San Juan La Laguna FC
۳
۱
Catarina FC
Finished
۰۱:۳۰
Deportivo San Pedro
۲
۱
CD Suchitepequez
Finished
۰۱:۳۰
Deportivo Marquense
۲
۱
Solola
Finished
۰۱:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
Cariari Pococi
۲
۰
AD Aserri/Once de Abril
Finished
۰۰:۳۰
Escorpiones de Belen
۲
۲
Municipal de Turrialba
Finished
۰۰:۳۰
San Jose FC (Escazu)
۳
۳
CS Uruguay
Finished
۰۱:۳۰
  Mexico U20 Championship
Queretaro U20
۰
۳
Atletico San Luis U20
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Copa Paulista,Group 3
AD São Caetano do Sul
۲
۱
Oeste Itapolis
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Copa Santa Fe
Atletico Carcarana
۰
۰
Argentino De Firmat
Finished
۰۴:۳۰
  World Friendly Club Matches
Cordoba
۳
۲
Merida
Finished
۰۰:۰۰
AC Pro Sesto
۰
۰
Usd Casatese
inprogress
۱۹:۳۰
CD Toledo
-
-
CD Torrijos
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Calamonte
-
-
CF Villanovense
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Coria CF
-
-
CD Utera
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
RSD Alcala Henares
-
-
CF Fuenlabrada
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  World U19 International Friendlies Women
Bosnia and Herzegovina U19 (W)
۲
۱
Romania U19 (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark 1st Division
Hillerod
۰
۲
Koge
Finished
۲۰:۳۰
  Paraguay Copa Paraguay
Cristobal Colon
۰
۱
Guarani Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
  United States NWSL
Washington Spirit (W)
۱
۲
Portland Thorns (W)
Finished
۰۴:۰۰
  Panama LPF
Potros Del Este
۱
۱
CD Plaza Amador
Finished
۰۶:۰۰
Sporting San Miguelito
۳
۱
Tauro F.C.
Finished
۰۳:۴۵
Alianza FC Panama
۰
۳
CD Arabe Unido
Finished
۰۱:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
Olmedo
۰
۲
Libertad FC
Finished
۰۴:۳۰
Imbabura Sporting Club
۰
۰
Manta FC
Finished
۰۴:۳۰
CA Santo Domingo
۰
۲
Indepiendente Juniors
Finished
۰۰:۳۰
  Costa Rica Primera Division
AD San Carlos
۲
۱
Deportivo Saprissa
Finished
۰۴:۳۰
  China Super League
Hebei CFFC
۳
۴
Tianjin Teda
Finished
۱۶:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Diriangen FC
۰
۰
ART Municipal Jalapa
Finished
۰۴:۳۰
  Israel Toto Cup
Agudat Sport Ashdod FC
۰
۲
Hapoel Afula
inprogress
۲۱:۰۰
Maccabi Yafo Kabilyo
۳
۲
Hapoel Kfar-Saba
inprogress
۲۱:۰۰
Hapoel Ramat Hasharon
۱
۱
Ironi Tiberias
inprogress
۲۱:۰۰
KAFR Qasim
۰
۰
Hapoel Ramat Gan
inprogress
۲۱:۰۰
  Poland II Liga
Polonia Warszawa
۰
۰
Znicz Pruszkow
inprogress
۲۲:۰۰
  Norway Interkretsserie U19
Lyn U19
۳
۳
Oppsal IF U19
inprogress
۲۱:۰۰
Fredrikstad U19
۰
۰
Kongsvinger U19
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Campeonato de Aspirantes U23
RB Bragantino SP U23
۰
۰
Vila Nova GO U23
inprogress
۲۲:۳۰
Fluminense RJ U23
۰
۰
Nautico Capibaribe PE U23
inprogress
۲۲:۳۰
Parana U23
۰
۰
Vitoria BA U23
inprogress
۲۲:۳۰
Sport Club Recife PE U23
۰
۰
Botafogo RJ U23
inprogress
۲۲:۳۰
Fortaleza CE U23
۰
۰
Paysandu U23
inprogress
۲۲:۳۰
Juventude RS U23
۰
۰
AA Ponte Preta SP U23
inprogress
۲۲:۳۰
Gremio RS U23
۰
۰
Brasil de Pelotas U23
inprogress
۲۲:۳۰
  Uruguay Copa Uruguay
Juventud Piedras
۱
۰
CA Universal de San Jose
Finished
۰۳:۳۰
  Finland Kolmonen
Esse IK
۱
۰
VPS-j
Finished
۲۰:۳۰
SIF
۵
۲
VPV Pallo-Veikot
Finished
۲۰:۳۰
TP 47 Tornio
۱
۰
PS Kemi
Finished
۲۰:۳۰
Atlantis H II
۳
۲
POHU
inprogress
۲۰:۳۰
TP-T
۸
۰
TKT Tampere
Finished
۲۰:۳۰
NouLa
۰
۱
LPS
inprogress
۲۱:۳۰
HIFK II
۰
۴
Ponnistajat
inprogress
۲۱:۳۰
HerTo
۱
۳
Töölön Taisto
inprogress
۲۱:۴۵
JJK/2
۲
۲
FCJ Blackbird
Finished
۲۰:۳۰
  United States USL League One
North Carolina
۲
۱
Forward Madison FC
Finished
۰۳:۳۰
  Gambia Division 2
Red Hawks
۱
۰
Immigration FC
Finished
۲۰:۳۰
Bombada FC
۰
۰
Young Africans Banjul
inprogress
۲۰:۳۰
  Gambia GFA 1st Division
Brikama United FC
۰
۰
Wallidan
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Orebro Syrianska IF
۰
۰
Motala AIF FK
inprogress
۲۱:۳۰
IFK Haninge
۱
۱
Hammarby Talang Ff
inprogress
۲۱:۳۰
  Uruguay Primera Division Clausura
Deportivo Maldonado
-
-
Cerrito CS
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  United States All Star Game
MLS All Stars
۲
۱
Liga MX All Stars
Finished
۰۵:۰۰
  Australia Capital Territory U23
Gungahlin Utd U23
۰
۰
Monaro Panthers U23
inprogress
۱۳:۰۰
  Iceland 1. Deild Women
Grindavik (W)
۰
۰
Fjolnir (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Estonia Esiliiga
Viimsi JK
۱
۰
JK Nomme United
Finished
۲۰:۳۰
  Austria Landesliga
SC Pinkafeld
۱
۰
SC Ritzing
inprogress
۲۲:۰۰
SV Leithaprodersdorf
۰
۰
UFC Markt Allhau
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Africa COSAFA Cup Women
Costa do Sol (W)
۰
۲
Double Action FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Iceland Cup
Kordrengir
۰
۰
FH Hafnarfjordur
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Paulista Women
Sao Paulo (W)
۳
۱
Taubate (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Copa Argentina
Agropecuario
۰
۱
Boca Juniors
Finished
۰۴:۴۰
  World Friendly Club Matches Women
SE AEM (W)
۰
۰
CE Europa (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Rio Cup
Ceres RJ
۰
۰
Marica RJ
inprogress
۲۲:۳۰
  United States NISA
Chattanooga FC
۰
۱
California Utd Strikers
Finished
۰۳:۳۰
  World Friendly International Matches U19
Vietnam U19
۱
۱
Malaysia U19
Finished
۱۶:۰۰
Thailand U19
۷
۳
Myanmar U19
Finished
۱۳:۰۰
  Oceania OFC Champions League Group B
Hienghene Sport
۲
۰
Rewa FC
Finished
۰۴:۳۰
Nikao Sokattak FC
۱
۴
Auckland City
Finished
۰۷:۳۰
  Myanmar National League
Ispe FC
۵
۱
Chinland FC
Finished
۱۳:۰۰
  India Mizoram Independence Cup
Chhinga Veng FC
۰
۱
Aizawl
Finished
۱۳:۰۰
  India Shillong Premier League
Mawkhar
۱
۱
Langsning
Finished
۱۵:۰۰
  India Super Division Bangalore
Bengaluru B
۵
۰
Kodagu FC
Finished
۱۵:۰۰
  Portugal U23 League
SC Farense U23
۰
۱
Portimonense U23
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
SF Hamborn 07
۱
۰
Schwarz Weiss Essen
inprogress
۲۲:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید